Skip to main content
20 září, 2023

Nábory s modulem Kariéra

20 září, 2023

Tomu, jak vám Plusco pomůže s onboardingem a preonboardingem jsme se věnovali v předchozím článku. Plusco vám ale dokáže ulehčit práci i v rámci samotného náboru, a to díky modulu Kariéra. Jak to funguje?

Jak vypadá modul kariéra?

V modulu Kariéra najdete přehledně výpis všech momentálně nabízených pozic. Po rozkliknutí mají uživatelé Plusca přístup k informacím o dané pozici, kontaktní osobě a danému oddělení. Volné pozice je možné třídit do kategorií, což zaměstnancům umožňuje je snadno filtrovat. K detailnímu popisu pozic lze také připojit obrázek nebo soubor ke stažení.

Co vám modul Kariéra přinese?

Tento modul je užitečný především k internímu náboru. Nabízené pozice mohou zaujmout některého ze stávajících zaměstnanců, který vidí v novém pracovním místě příležitost se posunout v kariéře výše nebo změnit náplň své práce. Zaměstnavatel má tak na nové pozici člověka, kterému již věří a zná jeho kvality.

Získat ale můžete také nové lidi z venku, a to opět díky současným zaměstnancům. Mohou totiž na nabízené pozice doporučit své známé, o kterých ví, že by se na danou práci hodili. Motivací jim je navíc odměna za doporučení vyplacená firmou po zkušební době nového zaměstnance.

Zaujal vás modul nebo chcete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.