Skip to main content

V rámci všech cenových plánů jsou zahrnuty tyto služby

  • úvodní konzultace, při které zjistíme vaše potřeby a navrhneme vám optimální řešení
  • ukázka používání aplikace
  • pravidelné monitorování zákonných a technických požadavků a aktualizace
  • zálohování dat aplikace

Nabídka doplňkových služeb

K Plusco můžete využít také rozšířenou nabídku služeb jako je programování, copywriting, grafické práce nebo workshopy a konzultace.

Pro kompletní přehled doplňkových služeb Plusco od SOVA NET pokračujte zde.

Zaujalo vás Plusco? Pojďme si o něm popovídat.

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy nejen k cenové nabídce. Zdarma zmapujeme vaše potřeby a poradíme vám s efektivním řešením na míru vaší společnosti.

Vaše nejčastější dotazy

Sepsali jsme pro vás nejčastější dotazy našich klientů. Pokud odpověď na svůj dotaz nenajdete, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

Je pro naši společnost vhodné řešení Cloud nebo Business?

Plusco CLOUD doporučujeme firmám do 500 zaměstnanců, které chtějí využívat standardní funkce spadající do informačního servisu a zpětné vazby.

Plusco Business naopak oceníte pokud chcete více individualizovanou aplikaci, kterou vám můžeme napojit na vaše IT systémy. Aplikace je hostované na vlastním serveru a klientům ji ladíme do podoby jejich brandu.

Je používání Plusca bezpečné

Nemusíte mít obavy, bezpečnost je pro nás prioritou. Veškerá data a komunikace mezi API, mobilními telefony a dalšími zařízeními, jsou bezpečně šifrována dle uznávaných standardů.

Můžeme si Plusco nejdříve vyzkoušet?

Ano, připravili jsme pro vás na zkoušku mobilní a desktopové rozhraní Plusco ZDARMA. Po úvodní konzultaci dostanete možnost se zaregistrovat a Plusco si po dobu 30 dní vyzkoušet. Pro kontakt klikněte zde.

Řeší Plusco GDPR?

V rámci aplikace Plusco se striktními podmínkami GDPR samozřejmě počítáme. Aplikace zajišťuje řádnou ochranu osobních údajů všech uživatelů.

Jak probíhá implementace Plusca?
Implementace Plusco Cloud i Plusco Business pro vaši firmu zařídíme obratem, v řádu několika málo dní. Dobu implementace ovlivňují případné integrace nebo speciální požadavky klientů.
Šetří Plusco firemní náklady?

Plusco je silným hráčem v oblasti interní komunikace. Investicí do interní komunikace výrazně zefektivňujete personální náklady. Zkuste si spočítat potenciální roční úspory.

Je možné cenové plány Plusco rozšířit o další funkce?

Ano,v rámci všech cenových plánů umožňujeme našim klientům dokoupit jakékoliv moduly z nabídky. Pro cenový plán Business a Enterprise navíc umožňujeme rozšířit napojení na vaše další IT systémy. Vlastní modul na míru požadavkům, vám rádi vyvineme v cenovém plánu Enterprise.

Jak zaměstnanci Plusco využívají?
Vaši zaměstnanci mohou Plusco využívat na svých mobilech, tabletech a počítačích – v práci, doma i v mhd. Mobilní aplikaci si mohou stáhnout jednoduše prostřednictvím Google Play a App Store.
App Store

Vyzkoušejte si, co Plusco umí

Přemýšlíte, zda je aplikace Plusco přesně to, co potřebujete pro vaše zaměstnance? Vyzkoušejte si ji nezávazně a zdarma. Kontaktujte nás se zájmem o Plusco na zkoušku a získejte přístup k modulům a funkcionalitám Plusca na desktopu i přes mobilní aplikaci.