Skip to main content
08 prosince, 2022

Zjednodušte si plánování událostí s aplikací Plusco

08 prosince, 2022

Ať už plánujete školení nebo firemní večírek, většinou potřebujete, aby se vám zaměstnanci na tyto události přihlásili (potvrdili účast). Pokud tuto agendu řešíte přes email nebo papírový formulář, jistě jste zažili situaci, kdy se v seznamu účastníků ztrácíte. Zaměstnanci se přihlašují, odhlašují, ptají se opakovaně na nejrůznější detaily akce, nepamatují si, na kdy se vlastně přihlásili. Jednoduše noční můra pro každého člověka, který má organizaci událostí na starost. 

Modul plánování událostí

V aplikaci Plusco máte k dispozici modul pro plánování událostí, který vám výrazně sníží administrativní zátěž spojenou s plánováním.  K základním informacím o určité události jako je termín, popis, místo konání apod., si můžete nastavit i maximální počet účastníků nebo od kdy do kdy se zaměstnanci mohou přihlašovat. 

Zn. Jednoduše a rychle!

Zaměstnanec v aplikaci jednoduše a rychle najde informaci, na jaký termín se přihlásil a událost vidí ve svém kalendáři. Současně se z události může také odhlásit aniž by musel kontaktovat personální oddělení nebo člověka odpovědného za danou událost. 

Kouzlo dotazníků

Ke každé naplánované události můžete připojit i libovolný dotazník. Potřebujete-li např. před školením posbírat od účastníků jakékoliv informace, nemusíte je posílat emailem nebo jednotlivé účastníky osobně kontaktovat. Plusco vám celý tento proces automatizuje a zjednodušuje. A to nejpodstatnější: Celkový čas, který organizaci událostí musíte věnovat, se tak výrazně sníží