Skip to main content
28 dubna, 2023

Sportovní výzva aneb jak využít Plusco naplno!

28 dubna, 2023

Věděli jste, že moduly aplikace Plusco nemusíte využívat pouze samostatně? Můžete je totiž vzájemně propojovat tak, abyste efektivně došli ke svému cíli a zvýšili tak povědomí, motivaci i zapojení svých zaměstnanců! Jako inspirace a příklad takové interakce mezi jednotlivými moduly nám poslouží sportovní výzva zaměstnanců i vedení firmy.

Nový benefit = motivace k pohybu!

Nový benefit MultiSport karta pro zaměstnance všechny motivuje k pohybu a zdravému životnímu stylu, ale také k nové výzvě, která je v Pluscu čeká….

……..

…..

Sportovní výzva je tu! Je na čase se o ni podělit se světem…

Informace o sportovní výzvě dostanou zaměstnanci v novém příspěvku v modulu Zprávy. Tam je také umístěn soubor, do kterého mohou všichni zaměstnanci zaznamenávat své sportovní snažení. Ale jak zařídit, že se zvěsti o nové společné aktivitě dostanou ke všem? Skvěle poslouží jak umístění na dashboardu na hlavní stránce, kde výzvu nikdo nepřehlédne, tak ve formě upozornění, které každému zaměstnanci v aplikaci zazvoní. Obě tyto místa vedou do hlavní zprávy s informacemi.

Výzva je jednoduchá – Za měsíc musí zaměstnanci dohromady nasportovat celkem 200 hodin. A odměna? Luxusní snídaně v prostorech firmy!

Aktualizace a reakce…

Sportovní výzva je v plném proudu! Je tak zapotřebí nadšeným sportovcům sdělit, jaké je jejich průběžné skóre a také připomenout lákavou výhru. K tomu jsou vám k dispozici stále zprávy, dashboard i upozornění… Aktualizace navíc dávají zaměstnancům možnost se podělit o své úspěchy, pocity a názory. Zkrátka se rozproudí pořádná diskuze!

(Nejen) sladká výhra!

Výzva je u konce a všechny odměnila výbornou snídaní v režii vedení firmy! A aby zaměstnancům zůstalo z tohoto dne víc než jen vzpomínky, mohou si připomenout plody svého snažení v modulu Galerie!

A co vaše společná aktivita?

Chcete i vy zapojit své zaměstnance do akce díky Pluscu? Ozvěte se nám a rádi s vámi probereme možnosti! 🙂