Skip to main content
16 října, 2023

Používáte informační systém HELIOS? Implementace Plusca je pro vás nyní ještě snadnější

16 října, 2023

Společnost Asseco Solutions, která stojí za vývojem podnikového informačního systému Helios, připravila pro svoje klienty jedinečnou platformu firemních aplikací AVAplace. Systém Helios je možné nyní velmi jednoduše a rychle rozšířit o další aplikace právě z AVAplace programu. 

Jsme hrdí, že naše Plusco se stalo partnerem AVAplace. Pokud tedy používáte Helios, můžete si doslova na pár kliknutí naši aplikaci objednat a implementace je pro vás velmi snadná, rychlá a přináší vám řadu výhod. 

To nejdůležitější, co spolupráce mezi Heliosem a Pluscem přináší, je připravená datová integrace. Co to pro vás znamená? Velmi se tím zjednodušuje administrace uživatelů a jejich dat v Pluscu. Díky integraci přenos informací o vašich zaměstnancích probíhá mezi oběma systémy automaticky a vy se tak nemusíte starat o aktualizaci informací o zaměstnancích a uživatelích aplikace. 

Více informací o AVAplace najdete na avaplace.com. Pokud jste klientem Asseco Solutions, rádi se s vámi potkáme také osobně na AVAplace workshopech a to 24. 10. v Hradci Králové nebo 31.10. v Olomouci