Skip to main content
20 září, 2023

Podzim ve znamení osobního setkávání

20 září, 2023

Podzim je v HR už tradičně ve znamení konferencí a osobního setkávání. S Plusco týmem se v říjnu a listopadu můžete potkat hned na několika akcích, tak si je nenechte ujít. 

5.10. – Brno – HR Workshop

Na začátek října jsme pro vás v Brně připravili opět HR Workshop. Tentokrát se zaměříme na téma Proměny firemní komunikace a budeme diskutovat, jaké nástroje a formáty se nově v interní komunikaci objevují a jaký mohou mít na zaměstnance ale i kandidáty dopad.

19. 10. Praha – Konference Happiness@work

V roli vystavovatele se zúčastníme této jedinečné HR akce. Hlavním tématem je letos štěstí a leadership a my se moc těšíme na setkání s návštěvníky akce stejně jako s jednotlivými speakry.

19. 10. – Skalice nad Svitavou – HR setkání – Interní komunikace a využití AI 

Toto setkání pořádá společnost Baumuller a my se ho velmi rádi zúčastníme s prezentací na téma digitalizace interní komunikace.

24. 10. – Hradec Králové a 31.10. – Olomouc – AVA roadshow

Velmi rádi jsme přijali  pozvání společnosti Asseco Solutions, která svým klientům v rámci platformy AVAplace nabízí celou řadu skvělých aplikací a Plusco je jednou z nich. V rámci workshopů AVA roadshow představíme přínosy a funkcionality našeho Plusca.  

23. 11. – Ostrava a 29. 11. – Praha – HR Congress

Ve spolupráci se Svazem personalistů pořádáme dvě konference na téma interní komunikace. Součástí pražské konference bude také vyhlášení soutěže Personalista roku.