Skip to main content
25 ledna, 2024

Plusco ruku v ruce s AVAPlace

25 ledna, 2024

Používáte informační systém Helios od Asseco Solutions? Pokud ano, tak jste určitě zaznamenali platformu AVAplace, jejíž je Plusco partnerem. Jak naše spolupráce probíhá a co se na stránce AVAplace o Pluscu dozvíte?

Co je AVAplace?

Díky platformě AVAplace si můžete systém Helios rozšířit o další aplikace z AVAplace programu, a to rychle a jednoduše. Právě tímto způsobem si můžete objednat také Plusco a zajistit si tak snadnou implementaci plnou výhod. 
Zjistěte více o AVAplace v tomto videu.

Plusco pod lupou

A co všechno vám o sobě Plusco na stránce AVAplace prozradí? Všechno podstatné! Najdete zde popsány hlavní benefity aplikace, ale také zjistíte, za jakou cenu může být Plusco vaše –  stačí zvolit počet zaměstnanců a portál vám zobrazí výši platby za všechny Plusco varianty. Poté už si stačí jen vybrat tu, která vám svými funkcemi nejvíce vyhovuje.

Proč je spojení AVAplace a Plusco pro vás přínosem?

Jedním z nejdůležitějších bodů naší spolupráce je chystaná datová integrace. Ta zajistí zjednodušení administrace uživatelů a jejich dat v Pluscu. Předání informací totiž díky tomu bude probíhat mezi systémy automaticky, a vy si tak nemusíte dělat těžkou hlavu s aktualizaci informací o zaměstnancích a uživatelích aplikace.

Vyrazili jsme na roadshow!

Loni jsme měli možnost se setkat také osobně – byli jsme totiž součástí květnové akce AVAroadshow v Hradci Králové a v Olomouci. Jak jsme si to užili se můžete podívat zde.

Letos se spolu opět potkáme – kdy a kde se zatím aktivně řeší, my se ale už teď moc těšíme na setkání v několika českých městech! 🙂 O všem vás budeme včas informovat.