Skip to main content
15 května, 2023

Plusco na míru aneb dejte Pluscu svou firemní tvář

15 května, 2023

Aktuální zprávy, galerie, dotazníky nebo sdílený kalendář. Mít v komunikační aplikaci všechno na jednom místě je klíčové, ale nemělo by se opomíjet ani to, jak portál na zaměstnance působí svým vizuálním provedením. Což takhle Plusco na míru vašemu firemnímu brandu?

Vaše Plusco = Vaše aplikace

Plusco nemusí být tak úplně Pluscem – abyste mohli svůj brand co nejvíce podpořit, můžete si pro aplikaci vybrat jakýkoliv název. Vznikne tak vaše vlastní aplikace, se svou vlastní ikonkou v telefonu a vlastním přihlašováním.

Barvy i firemní logo

Pojďme se teď ale podívat přímo do aplikace. V horní části menu naleznete své logo – může se jednat o logo vaší firmy nebo vaší firemní aplikace.

Pro váš brand pracují také libovolné barvy, které si můžete zvolit na základě svých potřeb. Plusco tak nemusí být ve své základní modré variantě – dokáže se zbarvit do jakékoliv barvy, kterou si vyberete. Pro co nejsilnější budování brandu je samozřejmě vhodné zvolit ty barvy, které se objevují na vašem logu nebo s nimi pracujete ve svých reklamních materiálech.

Vytvořte si i vy svoje Plusco

Nabídněte svým zaměstnancům všechny důležité informace pohromadě se stylovým vzhledem, který bude ladit s vaší značkou! Kontaktujte nás a my vám pomůžeme vytvořit firemní aplikaci, kterou budou vaši zaměstnanci milovat.