Skip to main content
15 listopadu, 2023

Plusco na HR konferenci Svazu personalistů

15 listopadu, 2023

Nejvýznamnější setkání personalistů se blíží a Plusco je jeho součástí. Svaz personalistů společně s partnery pořádá ve čtvrtek 23. listopadu v Ostravě a ve středu 29. listopadu v Praze výroční konferenci Svazu personalistů ČR: Personalistika 2024 – 8 vylepšení vnitrofiremní komunikace. Konference se věnuje klíčovým tématům v personalistice pro příští rok.

Praha a Ostrava

Oba termíny mají hodně co nabídnout. Pražský se odlišuje zejména tím, že na něm vystoupí se svým projevem ministr práce a sociálních věcí pan Marian Jurečka. Budou zde také zveřejněny výsledky soutěže Randstad Personalista roku 2023, které se mohou účastnit personalisté ze všech druhů a forem podnikatelských subjektů či organizací a činností.

Nadupaný program

Skvělými speakery se to na konferenci opravdu hemží: pozvání přijali například Jiří Horecký, Martina Děvěrová, Kateřina Štěpánková, Michal Mikulášek, Karel Trpkoš, David Koláček, Tereza Lipoldová, Martin Jánský, Lucie Rolná, Daniel Čapek, Leo Kallista, Vít Jásek a další.

Za Plusco se role speakera chopí Petr Mikšovič, CEO společnosti Sova Net, která produkt Plusco vyvíjí s přednáškou na téma Jak můžeme lépe posilovat vztah k firmě.

Akce ale nebudou jenom o přednáškách: HR konference nabízí účastníkům možnost se společně seznámit, sdílet své zkušenosti a navázat nové (nejen) obchodní vztahy.

Počet míst se tenčí…

Zájem o lístky je enormní – ostravský termín hlásí vyprodáno a na pražském zbývá posledních pár míst. Zájemci o pražskou HR konferenci 29. listopadu 2023 nás mohou kontaktovat na e-mailu obchod@plusco.cz a nebo si mohou zajistit místo na stránkách www.svazpersonalistu.cz.

Plusco a konference

Plusco je hrdým partnerem konference a díky jeho komunitním možnostem bude využíváno Svazem personalistů během výročních konferencí pro sdílení informací se všemi účastníky.

Moc se na vás těšíme!

OSTRAVA – IMPERIAL HOTEL, 23. 11. 2023 od 9:00 do 14:00

PRAHA – GRANDIOR HOTEL 29. 11. 2023 od 9:00 do 14:00