Skip to main content
14 června, 2023

Objednávání obědů s Pluscem jednoduše a přehledně

14 června, 2023

Společnost Baumuller spustila pro svoje zaměstnance aplikaci Plusco pod názvem BAPPKA. Kromě modulů typických pro interní komunikaci jako jsou Zprávy, Kalendář, Galerie nebo Užitečné informace, chtěla pro zaměstnance v aplikaci mít i možnost objednávání obědů.

Z technického pohledu bylo nutné udělat integraci na systém dodavatele stravování tak, aby fungoval přenos informací do aplikace a zobrazoval se uživatelům v BAPPCE jídelníček včetně cen, alergenů apod. Současně musí fungovat také přenos informací z aplikace BAPPKA do objednávkového systému. Když si tedy uživatel v aplikaci objedná obědy, data jsou přenesena k dodavateli stravování. 

Při těchto integracích je vždy velmi důležité dobře navrhnout design pro mobilní zařízení, protože většina uživatelů používá aplikaci na mobilním telefonu. Jak to udělat, aby se vše přehledně zobrazovalo a fungovalo pro uživatele co nejvíce intuitivně? Na tom při každé takové integraci pracuje naše UX/UI designerka Simča. Díky ní jsou všechny moduly Plusco pro uživatele přehledné a snadno ovladatelné.