Skip to main content
27 června, 2024

Noví klienti aplikace Plusco a kiosky!

27 června, 2024

Jak vypadají v Pluscu poslední měsíce? Pracovali jsme na aplikacích pro nové klienty a rozšiřovali jsme možnosti využití Plusca pro kiosky.

Vítáme nové členy Plusco rodiny!

Kofola a aplikace KofoAppka

Pro Kofolu ČeskoSlovenko, rodinnou společnost, která stojí za vzkříšením stejnojmenné ovocno-bylinkové limonády, jsme vytvořili KofoAppku. Její vizuál je stejně originální a ikonický jako samotná značka Kofola. Aplikace, uzpůsobená potřebám lokální firmy, je aktuálně k dispozici zhruba 1 800 zaměstnancům v Česku a na Slovensku.

BJK a aplikace Roofka

Výrobce záchytného systému Roofix BJK je jedním z prvních klientů, který v rámci aplikace Plusco využívá 2 zóny. Ne jenom totiž, že informuje o všech novinkách své zaměstnance, ale také své zákazníky! Ti ve své zóně v Pluscu najdou manuály nebo důležité kontakty.

Business for Breakfast a aplikace Networking Plus

Pro Plusco Cloud se rozhodli Business for Breakfast, neboli BforB. Ti aplikaci Plusco využívají pro jeho komunitní potenciál při budování podnikatelských klubů BforB po celé České republice, při sdílení informací a organizaci networkingových akcí.

LD Seating

Spuštění aplikace Plusco Cloud se chystá také ve společnosti LD Seating. Brand české rodinné firmy, která dodává sezení pro kanceláře a veřejné i soukromé prostory, se vyznačuje čistým a elegantním designem, do kterého jsme přizpůsobili také jejich Plusco.

Plusco míří do kiosků!

Pro klienta Baumüller se nám podařilo integrovat Plusco na kiosky. Díky tomu si mohou zaměstnanci přečíst novinky v Bappce kromě mobilních telefonů také na jejich vlastních terminálech.