Skip to main content
31 května, 2024

Jaro ve znamení osobních setkání

31 května, 2024

Jarní měsíce se v Plusco nesly v duchu osobních setkání s obchodními partnery, našimi milými klienty a potenciálními zákazníky. Přinášíme stručný přehled akcí, kde jsme se s aplikací Plusco během uplynulých tří měsíců objevili a mohli jste se s námi potkat.

Velmi příjemná pro nás byla minikonference v Praze v sídle firmy Pluxee, na kterou si Petr Mikšovič připravil téma Využití digitalizace interní komunikace k vyšší angažovanosti a výkonu zaměstnanců. A hned na začátek ukázal pár čísel (zdroj: LMC a Gallup):

  • 7/10 zaměstnanců není angažovaných
  • 13 % považuje interní komunikace za včasnou a relevantní
  • 23 % zvýšení zisku v angažovaných firmách
  • 52 % firem plánuje investovat do digitalizace komunikace

Odborným přínosem byla pro účastníky také březnová HR konference pořádaná Svazem personalistů ČR v Hradci Králové. S PLUSCO jsme prezentovali referenční příběh našeho klienta Baumüller, který aplikaci pro firemní komunikaci obrandoval nejen ve svém vizuálu, ale i názvem Bappka. A jak jsou zaměstnanci spokojeni s aplikací ve své denní praxi?

  • úspora času, nákladů díky digitalizaci komunikace
  • rovnost se všemi – všichni dostávají ověřené správné informace v jeden okamžik bez rozdílu
  • od té doby, co máme Bappku neslyší „informace se ke mně nedostala“
  • při práci si chválí především moduly jako dotazníky, ankety
  • Návštěvnost aplikace zaměstnanci: 80% aktuálních uživatelů, 68% uživatelů navštíví aplikaci každý 3. den

Řadu setkání jsme realizovali díky našemu obchodnímu partnerství s AVAplace, na jejichž portále naleznete nabídku aplikací s integrací na ERP Helios. Jistě jste nepřehlédli naši pozvánku na AVA Roadshow 2024, kde jste se s námi mohli potkat během května v Brně a Praze. Akce byly velice úspěšné jak po odborné, tak i neformální stránce, navíc s výborně zajištěným cateringem. Sledujte stránky AVA Roadshow 2024, kde brzy najdete fotografie a prezentace z celé letošní AVA Roadshow představující řešení připravená pro hladkou integraci, která pomohou zlepšit procesy ve vaší společnosti, uspořit náklady a čas. 

A nakonec bychom ještě rádi zmínili konferenci HR Know How: 5G Challenge, které jsme se zúčastnili díky spolupráci s Pluxee, který byl zároveň generálním partnerem akce. Pořadatel People Management Forum téma letošní konference v Praze věnoval 5 generacím a AI v digitálním světě práce. Na jednom místě se setkalo více než 200 účastníků a 22 hostů, připraveno bylo 16 přednášek, panelová diskuze a 4 workshopy.

S Plusco se s radostí účastníme akcí zaměřených na současné trendy HR nejen díky inspirativnímu networkingu s vámi, ale také pro sledování vývoje v oblastí HR a nových informačních technologií. To nejlepší vkládáme do Plusco – aplikace pro interní komunikaci ve firmách.