Skip to main content
08 února, 2023

Firemní rádce pro každého zaměstnance

08 února, 2023

Vzpomínáte jaké to bylo, když jste nastoupili do nového zaměstnání a nevěděli jste kdo je kdo, na koho se obrátit když potřebujete nový telefon, kam zajít na oběd nebo kde je personální oddělení? Možná vám pomohli vstřícní kolegové, možná jste bloudili po chodbách nebo jste hledáním informací strávili hodiny.  Představte si, že máte firemního rádce stále u sebe, zodpoví vám všechny otázky, ukáže vám mapu firmy, fotky a kontakty kolegů, má všechny důležité dokumenty… a je s vámi kdykoli ho potřebujete. Science fiction? V době digitální určitě ne. 

Zjednodušte proces adaptace

Ať už jste velká firma, která má tisíce zaměstnanců, nebo malá firma s pouhými desítkami lidí, můžete jim nabídnout všechny informace na jednom místě, v jedné aplikaci, kterou si stáhnou do svého telefonu. A tak můžete mít firemního rádce a navigátora stále v kapse.  

Nové prostředí může být pro každého nováčka matoucí a nepřehledné. Aplikace, kde zaměstnanci najdou důležité odkazy, kontakty nebo praktické rady, výrazně zjednodušuje jejich proces adaptace. Navíc šetří čas nejen nejen nováčkům, ale i lidem, kteří jim pomáhají se ve firmě zorientovat. 

S aplikací je vše hračka…

Chytrá aplikace umožňuje zaměstnancům také položit dotaz, požádat o formulář nebo si zadat požadavek na nové pracovní vybavení. Nepotřebují vědět, kdo je zodpovědná osoba nebo jak celý proces funguje, stačí jen zadat, co potřebuje a aplikace už požadavek doručí správné osobě