Skip to main content
18 srpna, 2023

Bezones aplikace aneb Plusco ve službách organizace konferencí

18 srpna, 2023

Jednou ze společností, jejíž srdce bije pro Plusco, je společnost Bezones, která organizuje online odborné zóny. Jak tato komunita podnikatelů a manažerů Plusco využívá a proč je aplikace Plusco tak efektivním pomocníkem v organizaci eventů?

Co je Bezones?

Bezones nabízí prostor pro sdílení zkušeností a vzájemnou spolupráci. Sdružuje 4 zóny (HR, Management, Legal a Edu), v rámci kterých se členové setkávají na online či prezenčních setkání na určité téma, jako je v poslední době například digitalizace v podnikání nebo budoucnost HR.

Plusco v novém kabátě

Plusco se zde proměnilo v samostatnou Bezones aplikaci, do které mají přístup všichni členové. Aplikace je přehledně rozdělena do jednotlivých zón a následně do témat, která se na setkáních probírala. Ke každému z nich zde naleznete zkrácený zápis s hlavními body a videozáznam setkání. Díky Kalendáři navíc členové nikdy nezmeškají další setkání. Z prezenčních akcí naleznou fotky či videa v Galeriia v Dotaznících a anketách mohou reagovat na položené dotazy.

Plusco si hravě poradí také s interní organizací konferencí

Bezones dokazuje, že je Plusco skvělý pomocník, když potřebujete zorganizovat konferenci či jakýkoliv event. Představuje totiž prostor, kde můžete snadno a jednoduše se všemi sdílet důležité informace nebo získávat zpětnou vazbu. Stačí, když si všichni účastníci aplikaci na začátku akce jednoduše stáhnou skrze QR kód do svého mobilu. Aplikaci můžete využít pro všechny své kreativní nápady – můžete v jejím prostředí vyhlásit soutěž, posílat upozornění na nadcházející přednášky nebo dávat krátké zápisky a fotoreporty z přednášek, které už v rámci akce proběhly.

Přístup do aplikace hostům eventu zůstane i po skončení akce, což je skvělá příležitost všem poskytnout fotky z afterparty či videoreportáž. Můžete také snadno získat zpětnou vazbu – skrze Dotazníky a ankety se můžete zeptat, jaká přednáška byla podle návštěvníků nejlepší nebo jaká témata by viděli rádi na další konferenci.

Pojďte do toho!

Plánujete nadupanou konferenci nebo jiný event a rádi byste se spojili se svými hosty prostřednictvím komunikační aplikace Plusco? Dejte nám vědět a rádi s vámi probereme možnosti!