Skip to main content
27 června, 2024

Aplikace Plusco má novou aktualizaci

27 června, 2024

Plusco přichází s novou aktualizací! 

Co je v aplikaci nového?

Základní funkce

Oznámení – U funkce Oznámení jsme přepracovali administrátorské rozhraní. Dále jsme přidali možnost definovat kdy a jakými kanály budou uživatelé notifikováni (e-mail, zvoneček, push notifikace).

Systémové notifikace – Nově mají administrátoři možnost definovat zda a jakými kanály budou uživatelé automaticky notifikováni o různých událostech v systému (např. událost v kalendáři, změna stavu žádosti…).

Rozšířené možnosti cílení – Přidali jsme možnost cílit dle místa výkonu práce.

Bezpečnost – Změnami prošlo odhlašování uživatele. Přidali jsme automatické odhlašování při dlouhodobé nečinnosti (varování s odpočítáváním) a zablokování přihlášení uživatele po x neúspěšných pokusech o přihlášení (s možností odblokování Adminem).

Placené funkce

Rozšířené role a oprávnění – Ke stávajícím rolím v administraci přibyly dvě nové – Editor bez možnosti zveřejnit obsah a Bývalý zaměstnanec. U editora je nově možné omezit jeho práva jen na konkrétní moduly a na cílení jen na část společnosti.

Schvalování dokumentů – K modulu Dokumenty máme rozšiřující funkci. U dokumentu je nově možno nastavit, že mají zaměstnanci potvrdit seznámení se s obsahem. Administrátor vidí přehled souhlasů a otevření dokumentu.

Rozšířené možnosti cílení – Nově je možné cílit na seznam uživatelů nahraný z xls souboru.