Skip to main content

PLUSCO CLOUD obsahuje všechny oblíbené moduly!

Dejte stopku chaotickému, zastaralému a roztříštěnému způsobu komunikace. Věřte, že starým nástěnkám už zkrátka odzvonilo. Díky komunitnímu portálu mohou mít zaměstnanci skvělý přehled o tom, co se ve firmě děje, prostor pro zpětnou vazbu, sdílení svých názorů a efektivní nástroj pro rychlou komunikaci.

Zprávy a novinky

Modul Zprávy a novinky slouží primárně ke sdělení informací od vedení společnosti směrem k zaměstnancům. Zajišťuje snadnou dostupnost informací, jejich přehlednost a centralizaci. Pomáhá řešit problémy jako je např. pozdní přenos informací k zaměstnancům, šíření dezinformací apod.

Milníky

Modul Milníky umožňuje zaznamenat a vyzdvihnout důležité okamžiky v historii společnosti a zobrazit je v přehledné časové ose, jak šly po sobě. Vazby mezi moduly vám umožní připojit ke každému milníku fotografie a videa z modulu Galerie.

Kalendář

Nedovolte, aby vaši zaměstnanci zmeškali důležité události. Díky modulu Kalendář budete mít všechny termíny firemních akcí vždy u sebe.

Odkazy a aplikace

Jde vám hlava kolem ze všech odkazů, aplikací a online nástrojů, které potřebujete pro svou práci? Prostřednictvím modulu Odkazy a aplikace vytvoříte přehledný, kategorizovaný seznam nástrojů, které vaši zaměstnanci běžně používají.

Praktické informace

Modul Praktické informace využijete k publikaci zpráv a informací dlouhodobějšího charakteru. Ideální je pro prezentaci směrnic, návodů a manuálů nebo interních pravidel. Díky kategorizacicílení obsahu snadno vytvoříte sadu materiálů dostupných např. pouze pro onboarding.

Dokumenty

Modul Dokumenty zajistí, že všichni zaměstnanci budou mít snadný přístup k aktuálním verzím všech firemních dokumentů, prezentacítabulkám na jednom místě.

Galerie

Společné zážitky utužují kolektiv. Připomeňte svým zaměstnancům společné chvíle v přehledné galerii. Nahrávat můžete jak fotografie, tak videa.

Dotazníky

Získávání a vyhodnocování zpětné vazby je pro spokojenost všech zcela klíčové. V Plusco můžete vytvářet rozsáhlé průzkumy spokojenosti i jednoduché ankety pro rychlé zjištění názoru vašich zaměstnanců. Zapojit se mohou jak jmenovitě, tak anonymně.

Soutěže

Chcete podpořit soutěžního ducha svých zaměstnanců? Díky flexibilním možnostem při vytváření otázek můžete v Plusco snadno a rychle vytvořit také soutěž nebo tipovací anketu a zasoutěžit si třeba o den dovolené navíc.

Dotazy, žádanky, inovace

Zapojte své zaměstnance do dění ve firmě a umožněte jim sdělit jejich názor nebo se zeptat na to, co je zrovna zajímá. Díky univerzalitě tohoto modulu snadno vytvoříte sekci pro dotazy, inovativní nápady, online formuláře, žádanky a spoustu dalších.

Organizační struktura

Usnadněte zaměstnancům orientaci ve vzájemných vztazích a kompetencích na pracovišti. V modulu Organizační struktura ihned poznáte, kdo je vašim nadřízeným, podřízeným, nebo kdo zodpovídá za které oddělení.

Kontakty

Přehledný seznam kontaktů zajistí, že všichni zaměstnanci budou mít automaticky k dispozici seznam telefonních čísel a e-mailů na své kolegy, vedoucí či podřízené ve svém mobilním zařízení ihned po nástupu. Možnost vytáčet telefonní čísla přímo z adresáře je samozřejmostí.

Statická stránka pro nejdůležitější informace

Sdílení firemních hodnot, cílů a vize je velmi důležité. Díky modulu Statické stránky připravíte jakýkoliv obsah o vaší společnosti, který chcete sdílet se svými zaměstnanci.

Kolik to stojí?

Spočítejte si cenu podle počtu vašich zaměstnanců.

Na co se můžete spolehnout

  • Získáte multiplatformní nástroj, který si pohodlně spustíte v mobilním telefonu, tabletu i stolním PC.
  • Součástí řešení je mobilní aplikace, kterou si jednoduše stáhnete na AppStore nebo v Google Play.
  • Díky cloudovému řešení nikdy nepřijdete o žádné aktualizace nebo nové vychytávky.

Vyzkoušejte si moduly v Plusco ZDARMA

Chci si Plusco nejdříve vyzkoušet.

PROHLÉDNOUT REFERENCE